newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Otwieramy Galerię Katowicką

15 tys. prezentów, 50 tys. na zakupy i nawet 200 tys. klientów – otwieramy Galerię Katowicką. 

Pierwsi klienci przekroczą próg Galerii Katowickiej w środę o godz. 10.00. Zarząd obiektu  zdecydował, że z powodu lokalizacji w ścisłym centrum miasta atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni.

Od środy na klientów Galerii Katowickiej w ramach projektu „Do wyboru, do koloru” czeka ponad 15 tys. prezentów oraz setki promocji oferowanych przez 220 najemców. W piątek ruszy loteria „Kod szczęścia”, w ramach której zostanie rozlosowanych pół tysiąca kart pre-paid o wartości 100 zł każdy. Natomiast w sobotę o godz. 20.30 na obok placu Szewczyka odbędzie się efektowny pokaz sztucznych ogni.

– Przewidujemy, że od środy do niedzieli odwiedzi nas około 200 tys. klientów – mówi Agnieszka Jurkiewicz.

W celu upłynnienia ruchu samochodowego zarządca zdecydował, że od środy do niedzieli nie będą pobierane opłaty za parkowanie w mieszczącym 1200 samochodów parkingu pod galerią.

***

„Kampania do wyboru do koloru”

Klienci, którzy w pierwszych dniach funkcjonowania Galerii Katowickiej dokonają zakupów
o wartości min. 50 zł zł będą mogli otrzymać jeden ponad 15 tys. gadżetów. Do wyboru będą m.in. parasole, torby, smycze i zegarki z logo Galerii Katowickiej oraz inne prezenty od poszczególny najemców. Promocja będzie ważna do wyczerpania zapasów.

 

Szczegóły promocji najemców

Systematycznie rozbudowywana lista promocji znajduje się na stronie internetowej:

http://gk.y-c.com.pl/promocje-nowosci/

 

Loteria „Kod szczęścia”

W piątek (20 września br.) do największego dziennika regionalnego dołączony zostanie los
w formie magnesu w kształcie logo Galerii Katowickiej.  Na terenie obiektu rozstawione zostaną infokioski , w  których klienci będą mogli sprawdzić czy wygrali jedną z 500 kart przepłaconych w wysokości 100 zł każda.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.