newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Otwarcie sklepu marki Swatch

4 grudnia w Galerii Katowickiej otwarty został 10 Swatch Store w Polsce. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 40 m². Wystrój stanowią duże visuale na ścianach, które nawiązują do aktualnych kampanii światowych i będą wymieniane kilka razy w roku. Wielkim atutem sklepów Swatch jest sposób prezentacji produktów, łatwy do nich dostęp i szeroka oferta, z której każdy może wybrać coś dla siebie.

W każdym z naszych punktów klienci znajdą najnowsze kolekcje zegarków na nadchodzący sezon, biżuterię Swatch, a także zegarki dla dzieci marki Flik Flak.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.