newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Otwarcie sklepu marki Swatch

4 grudnia w Galerii Katowickiej otwarty został 10 Swatch Store w Polsce. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 40 m². Wystrój stanowią duże visuale na ścianach, które nawiązują do aktualnych kampanii światowych i będą wymieniane kilka razy w roku. Wielkim atutem sklepów Swatch jest sposób prezentacji produktów, łatwy do nich dostęp i szeroka oferta, z której każdy może wybrać coś dla siebie.

W każdym z naszych punktów klienci znajdą najnowsze kolekcje zegarków na nadchodzący sezon, biżuterię Swatch, a także zegarki dla dzieci marki Flik Flak.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.