newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Otwarcie Galerii Katowickiej potrwa 5 dni

15 tys. prezentów, 50 tys. na zakupy i nawet 200 tys. klientów – to najważniejsze liczby związane z debiutem Galerii Katowickiej. Otwarcie obiektu potrwa od środy do niedzieli.

Pierwsi klienci przekroczą próg Galerii Katowickiej w środę 18 września o godz. 10.00.

Zarząd obiektu  zdecydował, że z powodu lokalizacji w ścisłym centrum miasta atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni.

– Szacowaliśmy, że gdyby w ramach otwarcia zorganizować jeden kulminacyjny punkt, na przykład występ muzycznej gwiazdy, do centrum w ciągu kilku godzin mogłoby przyjechać dodatkowo nawet 50 tys. osób i 10 tys. samochodów. Byłoby to zbyt dużym wyzwaniem dla układu komunikacyjnego Katowic – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing i PR Manager Galerii Katowickiej. – Dlatego zdecydowaliśmy, że atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni – dodaje.

Od środy na klientów Galerii Katowickiej w ramach projektu „Do wyboru, do koloru” czekać będzie ponad 15 tys. prezentów oraz setki promocji oferowanych przez 220 najemców. W piątek ruszy loteria „Kod szczęścia”, w ramach której zostanie rozlosowanych pół tysiąca kart pre-paid o wartości 100 zł każdy. Natomiast w sobotę o godz. 20.30 na obok placu Szewczyka odbędzie się efektowny pokaz sztucznych ogni.

– Przewidujemy, że od środy do niedzieli odwiedzi nas około 200 tys. klientów – mówi Agnieszka Jurkiewicz.

W celu upłynnienia ruchu samochodowego zarządca zdecydował, że od środy do niedzieli nie będą pobierane opłaty za parkowanie w mieszczącym 1200 samochodów parkingu pod galerią.

***

„Kampania do wyboru do koloru”

Klienci, którzy w pierwszych dniach funkcjonowania Galerii Katowickiej dokonają zakupów
o wartości min. 50 zł zł będą mogli otrzymać jeden ponad 15 tys. gadżetów. Do wyboru będą m.in. parasole, torby, smycze i zegarki z logo Galerii Katowickiej oraz inne prezenty od poszczególny najemców. Promocja będzie ważna do wyczerpania zapasów.

 

Szczegóły promocji najemców

Systematycznie rozbudowywana lista promocji znajduje się w dziale „promocje”:

http://gk.y-c.com.pl/promocje-nowosci/

 

Loteria „Kod szczęścia”

W piątek (20 września br.) do największego dziennika regionalnego dołączony zostanie los
w formie magnesu w kształcie logo Galerii Katowickiej.  Na terenie obiektu rozstawione zostaną infokioski, w  których klienci będą mogli sprawdzić czy wygrali jedną z 500 kart przepłaconych w wysokości 100 zł każda.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.