newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Oddaj krew – Światowy Dzień Krwiodawcy z Galerią Katowicką!

Już w najbliższą środę, 14 czerwca, w godzinach 10:00 – 17:00, zapraszamy na Plac Szewczyka przy Galerii Katowickiej, gdzie przeprowadzona zostanie specjalna akcja z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy. W tym dniu każdy będzie mógł podarować swoją „kropelkę” w specjalnym ambulansie, a wolontariusze odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące procesu oddawania krwi. Ci, którzy zdecydują się na ten gest, otrzymają niespodziankę przygotowaną przez Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz sponsorów.

Na stoisku NFZ będzie też można odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, dowiedzieć się o badaniach profilaktycznych, pobrać login i hasło do Zintegrowanego Profilu Pacjenta. W ramach kontynuacji akcji „Środa z Książką” będzie też można podarować książce drugie życie, w zamian zabierając inne, wybrane tytuły, do domu.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.