newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Oddaj krew – Światowy Dzień Krwiodawcy z Galerią Katowicką!

Już w najbliższą środę, 14 czerwca, w godzinach 10:00 – 17:00, zapraszamy na Plac Szewczyka przy Galerii Katowickiej, gdzie przeprowadzona zostanie specjalna akcja z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy. W tym dniu każdy będzie mógł podarować swoją „kropelkę” w specjalnym ambulansie, a wolontariusze odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące procesu oddawania krwi. Ci, którzy zdecydują się na ten gest, otrzymają niespodziankę przygotowaną przez Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz sponsorów.

Na stoisku NFZ będzie też można odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, dowiedzieć się o badaniach profilaktycznych, pobrać login i hasło do Zintegrowanego Profilu Pacjenta. W ramach kontynuacji akcji „Środa z Książką” będzie też można podarować książce drugie życie, w zamian zabierając inne, wybrane tytuły, do domu.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.