newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Od 1 marca codziennie dwie godziny parkujesz bez opłat

GK_2H_parkingu_grafika_3_400pxKorzystasz z parkingu podziemnego Galerii Katowickiej? To ważna dla Ciebie wiadomość – już od wtorku, 1 marca br., zarówno w dni robocze jak i weekendy, możesz bezpłatnie u nas parkować przez pierwsze dwie godziny. Każda kolejna godzina postoju Twojego samochodu to koszt trzech złotych.

Jeśli wybierasz się do Multikina w Galerii Katowickiej możesz pozostawić samochód bezpłatnie aż na sześć godzin. Przy zakupie biletu na seans, przekaż obsłudze kina swój bilet parkingowy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tygodniowych i miesięcznych abonamentów, które można zakupić u operatora parkingu, firmy APCOA.

Pozostałe zasady związane z parkowaniem pod nie ulegają zmianom.

 

 

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.