newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Od 1 marca codziennie dwie godziny parkujesz bez opłat

GK_2H_parkingu_grafika_3_400pxKorzystasz z parkingu podziemnego Galerii Katowickiej? To ważna dla Ciebie wiadomość – już od wtorku, 1 marca br., zarówno w dni robocze jak i weekendy, możesz bezpłatnie u nas parkować przez pierwsze dwie godziny. Każda kolejna godzina postoju Twojego samochodu to koszt trzech złotych.

Jeśli wybierasz się do Multikina w Galerii Katowickiej możesz pozostawić samochód bezpłatnie aż na sześć godzin. Przy zakupie biletu na seans, przekaż obsłudze kina swój bilet parkingowy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tygodniowych i miesięcznych abonamentów, które można zakupić u operatora parkingu, firmy APCOA.

Pozostałe zasady związane z parkowaniem pod nie ulegają zmianom.

 

 

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.