newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Multikino – premiera już jutro!

Od piątku, 20 grudnia, zapraszamy na pierwsze seanse do nowego Multikina – Galeria Katowicka, poziom +3. Z okazji otwarcia kina, od jutra do niedzieli fasada Galerii Katowickiej będzie świecić na różowo.

Pierwszy seans wystartuje o 10:10, repertuar na ten dzień znajdziecie tutaj

Wśród dziesięciu sal Mulitikina w Galerii Katowickiej znajduje się najnowocześniejsza w Polsce. Sala kinowa Xtreme wyposażona jest nie tylko w projektor 4K, ale również w system nagłośnienia Dolby Atmos składający się z 49 głośników (w tym 40 umieszczonych na ścianach oraz suficie), co daje niesamowite wrażenie akustyczne.

Pierwszym filmem, który będzie można obejrzeć w technologii Dolby Atmos będzie druga część „Hobbita: Pustkowie Smauga” – premierowy seans odbędzie się w Boże Narodzenie (25.12).

Multikino w pierwszy weekend po otwarciu (21-22 grudnia) oferuje także szereg niespodzianek dla dzieci – gry i zabawy, malowanie buziek czy brokatowe tatuaże.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.