newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Multikino – premiera już jutro!

Od piątku, 20 grudnia, zapraszamy na pierwsze seanse do nowego Multikina – Galeria Katowicka, poziom +3. Z okazji otwarcia kina, od jutra do niedzieli fasada Galerii Katowickiej będzie świecić na różowo.

Pierwszy seans wystartuje o 10:10, repertuar na ten dzień znajdziecie tutaj

Wśród dziesięciu sal Mulitikina w Galerii Katowickiej znajduje się najnowocześniejsza w Polsce. Sala kinowa Xtreme wyposażona jest nie tylko w projektor 4K, ale również w system nagłośnienia Dolby Atmos składający się z 49 głośników (w tym 40 umieszczonych na ścianach oraz suficie), co daje niesamowite wrażenie akustyczne.

Pierwszym filmem, który będzie można obejrzeć w technologii Dolby Atmos będzie druga część „Hobbita: Pustkowie Smauga” – premierowy seans odbędzie się w Boże Narodzenie (25.12).

Multikino w pierwszy weekend po otwarciu (21-22 grudnia) oferuje także szereg niespodzianek dla dzieci – gry i zabawy, malowanie buziek czy brokatowe tatuaże.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.