newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Moc witamin w nowej kawiarni od 1 grudnia

Już 1 grudnia rozpoczynamy owocową rewolucję z kawiarnią Mięta Malina! Na zewnątrz coraz chłodniej, więc na zwiększenie odporności proponujemy witaminowe bomby w świeżo wyciskanych sokach. A jeśli nie straszny Państwu chłód, polecamy mrożone jogurty z szeroką gamą dodatków.
W ofercie kawiarni Mięta Malina znajduje się także bubletea, która cieszy się coraz większym uznaniem ze względu na unikatowość smaków i tworzenie kompozycji według życzeń klienta.
Na ciepło polecamy kawę ze świeżo palonego ziarna, gorącą, gęstą czekoladę, a na dokładkę coś na słodko – ciastko lub gofra.
Mieta Malina to idealny przystanek dla tych którzy, choć zabiegani, cenią sobie chwilę odpoczynku połączoną ze zdrowym smakołykiem.
Zapraszamy na poziom +2 na wprost strefy restauracyjnej.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.