newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Moc witamin w nowej kawiarni od 1 grudnia

Już 1 grudnia rozpoczynamy owocową rewolucję z kawiarnią Mięta Malina! Na zewnątrz coraz chłodniej, więc na zwiększenie odporności proponujemy witaminowe bomby w świeżo wyciskanych sokach. A jeśli nie straszny Państwu chłód, polecamy mrożone jogurty z szeroką gamą dodatków.
W ofercie kawiarni Mięta Malina znajduje się także bubletea, która cieszy się coraz większym uznaniem ze względu na unikatowość smaków i tworzenie kompozycji według życzeń klienta.
Na ciepło polecamy kawę ze świeżo palonego ziarna, gorącą, gęstą czekoladę, a na dokładkę coś na słodko – ciastko lub gofra.
Mieta Malina to idealny przystanek dla tych którzy, choć zabiegani, cenią sobie chwilę odpoczynku połączoną ze zdrowym smakołykiem.
Zapraszamy na poziom +2 na wprost strefy restauracyjnej.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.