newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Ruszyła kampania reklamowa

JulkaMierzące blisko 30-metrów wysokości zdjęcie Agaty z Katowic, które w sobotę pojawiło się na budynku DOKP zainaugurowało kampanię reklamową Galerii Katowickiej. Na ulicach śląskich i zagłębiowskich miast, oprócz siatek wielkopowierzchniowych, w pojawią się także billboardy, citylighty oraz oklejone reklamami galerii autobusy i tramwaje. Kampania reklamowa pojawi się również w śląskich rozgłośniach radiowych, prasie oraz internecie. 

W kampanii promującej Galerię Katowicką motywem przewodnim jest dziesięcioro mieszkańców Śląska, którzy wzięli udział w projekcie organizowanym wspólnie przez Galerię Katowicką i Fundacje ISKIERKA „Uśmiechnij się na wakacje”. Jego celem była promocja dobroczynności oraz wsparcie finansowe wyjazdu kilkudziesięciu podopiecznych fundacji na wakacje.

– Przeglądając zdjęcia projektu „Uśmiechnij się na wakacje” uderzył nas entuzjazm i pozytywne emocje na twarzach uczestników zabawy. Dlatego zdecydowaliśmy się zmienić pierwotny motyw kampanii i zaprosić do współpracy wybraną grupę uczestników wakacyjnej akcji – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing i PR Manager Galerii Katowickiej. – Nasi bohaterowie są autentyczni i naturalni, to mieszkańcy Katowic i miast ościennych. Tę naturalność i autentyczność chcieliśmy również zachować w naszych projektach i dlatego, co jest dzisiaj dość rzadko spotykane, nasi graficy w minimalnym stopniu korzystali z możliwości retuszu, jakie dają programy graficzne – dodaje.

Hasło kampanii promującej otwarcie brzmi „18 września. Będę tam, a Ty?” i delikatnie odbiega odkanonu sloganów wykorzystywanych przy tego typu przedsięwzięciach.

– Centra handlowe przy tego typu okazjach najczęściej podkreślają swoją bogatą ofertę i wyjątkowość. My po prostu zachęcamy, aby nas odwiedzić i ocenić samemu – mówi Agnieszka Jurkiewicz.

Kampania rozpoczęła się w niedzielę (1 września), ale pierwsze plakaty i siatka na wieżowcu DOKP pojawiły się już w sobotę (31 sierpnia br.). W kolejnych dniach na ulicach śląskich miast pojawią się billboardy i citylighty. W sumie będzie ich prawie 200. Reklama Galerii Katowickiej pojawi się również na autobusach i tramwajach. W kolejnych dniach reklamy będzie można usłyszeć w śląskich rozgłośniach radiowych oraz zobaczyć w prasie i internecie.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.