newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Marcin Prokop w Akademii Biznesu

Zapraszamy na wyjątkowy power speech w naszej Akademii Biznesu. 16 marca o godz. 18.00 w sali kinowej Multikina będziecie mogli posłuchać energetycznego wystąpienia Marcina Prokopa na temat rozmaitych aspektów osiągania biznesowego sukcesu. Power speech prowadzącego będzie sporą dawką motywacji, ciekawej wiedzy i praktycznych wskazówek, popartych wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach – jako człowieka mediów, menedżera (był m.in. naczelnym kilku pism) oraz posiadacza własnej firmy – agencji mówców. Usłyszymy również inspirujące historie o ludziach, których Marcin Prokop napotkał na swojej dziennikarskiej drodze oraz poznamy kulisy pracy w telewizji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy jednak mailowo zgłosić swoją obecność. Rezerwacji można dokonać w Punkcie Informacyjnym lub mailowo, pod adresem akademiabiznesu@galeriakatowicka.eu.

Zapraszamy!

Akademia Biznesu_Marcin Prokop

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.