newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Letnie koncerty bez prądu wkrótce na Placu Szewczyka

LETNIE KONCENRTY BEZ PRĄDU NA PLACU SZEWCZYKA

Gramy dla Ciebie prze całe wakacje! Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie uliczne, którego programu… Nie da się przewidzieć! W każdy weekend wakacji po godzinie 19:00, na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką, będzie można zobaczyć popis muzycznych umiejętności przebojowych artystów, którzy zagrają dla publiczności zupełnie spontanicznie koncerty bez prądu. Przekonaj się, że wakacje w mieście mogą być równie ekscytujące.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?

Zagraj dla Nas i pokaż co potrafisz! Zdolnych i przebojowych muzyków, chcących zaprezentować się przed prawdziwą publicznością, zachęcamy do wzięcia udziału w letnich koncertach na specjalnie przygotowanej scenie ulicznej. Zgłoś się na unplugged@galeriakatowicka.eu i weź udział w niesamowitym wydarzeniu!

Akcja rusza 11 lipca i będzie trwała do końca wakacji. Szczegóły oraz harmonogram koncertów będzie dostępny wkrótce w zakładce „Bez Prądu”.  Patronat medialny nad akcją objęło Antyradio.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.