newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Letnie koncerty bez prądu wkrótce na Placu Szewczyka

LETNIE KONCENRTY BEZ PRĄDU NA PLACU SZEWCZYKA

Gramy dla Ciebie prze całe wakacje! Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie uliczne, którego programu… Nie da się przewidzieć! W każdy weekend wakacji po godzinie 19:00, na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką, będzie można zobaczyć popis muzycznych umiejętności przebojowych artystów, którzy zagrają dla publiczności zupełnie spontanicznie koncerty bez prądu. Przekonaj się, że wakacje w mieście mogą być równie ekscytujące.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?

Zagraj dla Nas i pokaż co potrafisz! Zdolnych i przebojowych muzyków, chcących zaprezentować się przed prawdziwą publicznością, zachęcamy do wzięcia udziału w letnich koncertach na specjalnie przygotowanej scenie ulicznej. Zgłoś się na unplugged@galeriakatowicka.eu i weź udział w niesamowitym wydarzeniu!

Akcja rusza 11 lipca i będzie trwała do końca wakacji. Szczegóły oraz harmonogram koncertów będzie dostępny wkrótce w zakładce „Bez Prądu”.  Patronat medialny nad akcją objęło Antyradio.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.