newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Kolorowa Loteria

Przyjdź do Galerii Katowickiej w dniach 5-20 października, zrób zakupy za minimum sto złotych i weź udział  w losowaniu atrakcyjnych nagród! Codziennie do wygrania kolorowe gadżety Galerii Katowickiej: torby na ramię, kubki termiczne, świecące długopisy, breloki oraz super rabaty na zakupy. A już 20 października, wśród osób, które wrzucą kupny finałowe do urny mieszczącej się obok Infopunktu, zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma kartę przedpłaconą na zakupy o wartości 10 000 zł. U nas warto kupować!
Regulamin Kolorowej Loterii

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.