newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Kolarska strefa kibica i bezpłatny serwis rowerowy przed Galerią Katowicką

Już 30 lipca 2017 roku kolarze, biorący udział w 74. Tour de Pologne zaprezentują się śląskim kibicom. W związku z tym wydarzeniem Galeria Katowicka zaprasza do śledzenia zmagań peletonu w specjalnie zorganizowanej Kolarskiej Strefie Mocy z marką 4Faces, czyli sportowym salonem multibrandowym. Na fanów kolarstwa, oprócz wspólnej możliwości kibicowania przed ogromnym telebimem, czekać będą wyjątkowe atrakcje. Bezpłatny serwis rowerowy, strefa body center, konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z nich. Strefa zorganizowana na Placu Szewczyka będzie czynna 30 lipca od godziny 11:00 do 17:30.

Kolarska Strefa Mocy sponsorowana jest przez markę sportową 4Faces oraz firmę Quest, która jest partnerem technicznym wyścigu. Z tej okazji marki przygotowały atrakcyjną zniżkę -25% na wszystkie ubrania kolarskie z identyfikacją Tour De Pologne dostępne w salonie 4Faces.

Serdecznie zapraszamy!

4faces_TDP_4faceswww_aktualnosci_1231x725

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.