newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Kolarska strefa kibica i bezpłatny serwis rowerowy przed Galerią Katowicką

Już 30 lipca 2017 roku kolarze, biorący udział w 74. Tour de Pologne zaprezentują się śląskim kibicom. W związku z tym wydarzeniem Galeria Katowicka zaprasza do śledzenia zmagań peletonu w specjalnie zorganizowanej Kolarskiej Strefie Mocy z marką 4Faces, czyli sportowym salonem multibrandowym. Na fanów kolarstwa, oprócz wspólnej możliwości kibicowania przed ogromnym telebimem, czekać będą wyjątkowe atrakcje. Bezpłatny serwis rowerowy, strefa body center, konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z nich. Strefa zorganizowana na Placu Szewczyka będzie czynna 30 lipca od godziny 11:00 do 17:30.

Kolarska Strefa Mocy sponsorowana jest przez markę sportową 4Faces oraz firmę Quest, która jest partnerem technicznym wyścigu. Z tej okazji marki przygotowały atrakcyjną zniżkę -25% na wszystkie ubrania kolarskie z identyfikacją Tour De Pologne dostępne w salonie 4Faces.

Serdecznie zapraszamy!

4faces_TDP_4faceswww_aktualnosci_1231x725

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.