newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Już blisko 1000 klientów Galerii Katowickiej korzysta z mobilnej aplikacji

Galeria Katowicka jako pierwsze centrum handlowe na Śląsku przygotowała dla swoich klientów aplikację mobilną na smartfony. W pierwszym tygodniu funkcjonowania Galerii skorzystało z niej już ponad tysiąc osób.

Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników smartfonów. Po ściągnięciu jej na telefon pozwala w ciągu kilku chwil zapoznać się z aktualnymi promocjami oferowanymi przez najemców czy skorzystać z mapy. To pierwsza tego typu aplikacja na Śląsku i jedna z pierwszych w kraju.

– To aplikacja dedykowana Galerii Katowickiej. Od samego początku rozwiązania techniczne
i graficzne realizowane były specjalnie na nasze potrzeby. Nie korzystaliśmy z żadnych gotowych szablonów – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing & PR Manager Galerii Katowickiej.

Użytkownicy mogą sprawdzić m.in. godziny otwarcia, listę marek, zapowiedzi imprez oraz możliwości dojazdu. Jedna z funkcji to wirtualna mapa, która umożliwi prześledzenie najkrótszej drogi z dowolnie wybranego sklepu w inne miejsce w galerii. Korzystanie z aplikacji ułatwia bezpłatna strefa WI-FI na terenie pasaży Galerii Katowickiej.

Oprogramowanie ma bardzo nowoczesny i intuicyjny interfejs. Dużą zaletą jest także dostępność aplikacji na dwóch największych platformach iOS i Android, które mają 95 proc. udziału w rynku smartfonów. Po wyrażeniu wcześniejszej zgody do użytkowników aplikacji mogą być wysyłane także notyfikacje z informacjami o wydarzeniach i promocjach na terenie GK.

Aplikacje są dostępne pod następującymi adresami:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katowicka.galeria
https://itunes.apple.com/pl/app/galeria-katowicka/id702178959

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.