newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Już blisko 1000 klientów Galerii Katowickiej korzysta z mobilnej aplikacji

Galeria Katowicka jako pierwsze centrum handlowe na Śląsku przygotowała dla swoich klientów aplikację mobilną na smartfony. W pierwszym tygodniu funkcjonowania Galerii skorzystało z niej już ponad tysiąc osób.

Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników smartfonów. Po ściągnięciu jej na telefon pozwala w ciągu kilku chwil zapoznać się z aktualnymi promocjami oferowanymi przez najemców czy skorzystać z mapy. To pierwsza tego typu aplikacja na Śląsku i jedna z pierwszych w kraju.

– To aplikacja dedykowana Galerii Katowickiej. Od samego początku rozwiązania techniczne
i graficzne realizowane były specjalnie na nasze potrzeby. Nie korzystaliśmy z żadnych gotowych szablonów – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing & PR Manager Galerii Katowickiej.

Użytkownicy mogą sprawdzić m.in. godziny otwarcia, listę marek, zapowiedzi imprez oraz możliwości dojazdu. Jedna z funkcji to wirtualna mapa, która umożliwi prześledzenie najkrótszej drogi z dowolnie wybranego sklepu w inne miejsce w galerii. Korzystanie z aplikacji ułatwia bezpłatna strefa WI-FI na terenie pasaży Galerii Katowickiej.

Oprogramowanie ma bardzo nowoczesny i intuicyjny interfejs. Dużą zaletą jest także dostępność aplikacji na dwóch największych platformach iOS i Android, które mają 95 proc. udziału w rynku smartfonów. Po wyrażeniu wcześniejszej zgody do użytkowników aplikacji mogą być wysyłane także notyfikacje z informacjami o wydarzeniach i promocjach na terenie GK.

Aplikacje są dostępne pod następującymi adresami:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katowicka.galeria
https://itunes.apple.com/pl/app/galeria-katowicka/id702178959

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.