newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Jeszcze więcej atrakcji na Dzień Dziecka!

W sobotę (31.05) w godzinach 15.00-19.00 plac Szewczyka przed Galerią Katowicką zamieni się w Śląskie Wesołe Miasteczko! W ramach rozpoczęcia sezonu, które nastąpi 1 czerwca Wesołe Miasteczko zachęci do odwiedzin wszystkich mieszkańców Śląska.

W programie przewidziane są m.in.:

– Konkurs Wiedzy o Śląskim Wesołym Miasteczku

– Pokazy machania wstążkami

– Tunel ze szczudeł

– Pokazy żonglerki

– Chusta animacyjna

– Pokaz Wielkich Baniek Mydlanych (w godzinach: 15.00, 15.30, 16.00, 16.35, 17.00, 17.30)

W niedzielę, w dniu święta najmłodszych, na placu Szewczyka wyklejone zostaną również specjalne miejsca do gier i zabaw, a od godz. 12.00 do 19.00. na poziomie +2 w Galerii Katowickiej zapewnimy szaloną zabawę z filmem RIO 2.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć aktywny udział w zabawie i biciu rekordu na największą liczbę uczestników pokazu tanecznego. Każdy kto weźmie udział w tej konkurencji otrzyma filmowe upominki. Chętni będą mogli także zmierzyć się w konkursie „Pokaż co potrafisz” oraz wziąć udział w warsztatach tanecznych pod okiem instruktorów.

Uzupełnieniem tego, co będzie działo się na scenie i tuż obok, będą warsztaty balonowe. Dzieci i rodzice będą mieli niepowtarzalną okazję stworzyć z kolorowych balonów Blu, Julię czy inne papugi. Będzie też tropikalna strefa malowania buziek oraz aktywności plastycznej.

Udział w filmowo-tanecznym świecie jest bezpłatny.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.