newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Jazda autem elektrycznym? Sprawdź sam!

Już od 19 września na wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jak wygląda podróżowanie samochodem elektrycznym, czekają nie lada atrakcje. Na naszym parkingu, dzięki rybnickiej spółce Transporters S.A., powstały stacje do ładowania samochodów elektrycznych, rusza również aplikacja carsharingowa dla tego typu pojazdów. Od 19 do 21 września, każdy chętny będzie mógł nie tylko zobaczyć elektryczne BMW i3 czy Teslę i usiąść za ich kierownicą, ale także odbyć jazdę testową i porozmawiać o korzyściach płynących z użytkowania samochodów elektrycznych.

A zalet jest wiele – przede wszystkim znaczna oszczędność kosztów. Choć w powszechnej opinii mało kto może pozwolić sobie na samochód elektryczny, istnieje wiele rozwiązań, które umożliwiają korzystanie z takich aut każdemu. Jednym z nich jest tzw. carsharing (współdzielenie). Ma on wiele wspólnego z tradycyjnym wypożyczaniem samochodów, jednak wyróżniający się tym, że odbiór i zwrot samochodu leżą w zakresie użytkownika. Co ważne – samochód wypożyczyć można zarówno na dni, jak i godziny, a nawet na minuty.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko fanów motoryzacji, ale także każdego zainteresowanego poznaniem ekologicznego, a przede wszystkim ekonomicznego sposobu transportu. Oprócz głównej atrakcji w postaci samochodów elektrycznych, zobaczyć będzie można także stacje szybkiego ich ładowania oraz wziąć udział w atrakcyjnym konkursie.

Zapraszamy!

GaleriaKatowicka_GreenGo

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.