newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

„Jak skonstruować bezpieczną umowę?” – Śniadanie Branżowe w Akademii Biznesu

W czwartek, 19 kwietnia, w godzinach 10:00 – 11:00 zapraszamy na kolejne spotkanie, odbywające się w ramach Akademii Biznesu. Tym razem będziecie mogli posłuchać o tym, jak skonstruować bezpieczną umowę. Autorem wystąpienia będzie Tomasz Sułkowski – prawnik, doktorant i wspólnik zarządzający w Kancelarii Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP. Prowadzący jest praktykiem w dziedzinie prawa gospodarczego, obsługując pod kątem prawnym przedsięwzięcia budowlane od strony wykonawczej i inwestorskiej na rynku prywatnym oraz zamówień publicznych. Jest opiekunem prawnym wielu firm budowlanych na terenie Śląska i województw ościennych.

Wystąpienie odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 10:00  na Antresoli. Wszystkich słuchaczy czeka dodatkowo słodki poczęstunek: aromatyczna kawa i ciastko-granola od Grand Coffee Katowice!

AKADEMIA_BIZNESU_Sniadania-branzowe_Umowy_Galeria Katowicka

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.