newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

I Ty możesz udzielić pierwszej pomocy – warsztaty już 7 października

W sobotę, od godz. 16.30, wraz ze Stowarzyszeniem Ratowniczym NEMO im. Marka Zielińskiego w Zabrzu zapraszamy wszystkich chętnych na naukę pierwszej pomocy.

Na parterze naszego Centrum, obok Lodomanii, zainicjowane zostaną scenki pokazujące przypadki utraty przytomności, zatrzymania krążenia czy napadu padaczkowego. Ratownicy ze Stowarzyszenia, krok po kroku, wytłumaczą, jak należy postępować w danej sytuacji i na co zwrócić szczególną uwagę, by pomóc. Każdy chętny będzie mógł też podpatrzyć działania ratowników, posłuchać porad, dowiedzieć się, jak poprawnie wykonywać resuscytację krążeniowo – oddechową, jak używać AED, jak i kiedy wzywać służby ratunkowe. I – co najważniejsze – będzie można samemu wziąć aktywny udział w akcji, wykonując zabiegi ratowania życia na fantomie.

Zapraszamy!

GK_pokazy-ratownictwa-medycznego_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.