newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

I Ty możesz udzielić pierwszej pomocy – warsztaty już 7 października

W sobotę, od godz. 16.30, wraz ze Stowarzyszeniem Ratowniczym NEMO im. Marka Zielińskiego w Zabrzu zapraszamy wszystkich chętnych na naukę pierwszej pomocy.

Na parterze naszego Centrum, obok Lodomanii, zainicjowane zostaną scenki pokazujące przypadki utraty przytomności, zatrzymania krążenia czy napadu padaczkowego. Ratownicy ze Stowarzyszenia, krok po kroku, wytłumaczą, jak należy postępować w danej sytuacji i na co zwrócić szczególną uwagę, by pomóc. Każdy chętny będzie mógł też podpatrzyć działania ratowników, posłuchać porad, dowiedzieć się, jak poprawnie wykonywać resuscytację krążeniowo – oddechową, jak używać AED, jak i kiedy wzywać służby ratunkowe. I – co najważniejsze – będzie można samemu wziąć aktywny udział w akcji, wykonując zabiegi ratowania życia na fantomie.

Zapraszamy!

GK_pokazy-ratownictwa-medycznego_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.