newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Grażyna Torbicka w czwartek w Multikinie

W czwartek 13 marca o godz. 20.00 w ramach projektu Grażyny Torbickiej „Kocham Kino w Multikinie” będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Witaj w klubie” – jednego z największych tegorocznych zwycięzców statuetek Oscara.

Po projekcji filmu odbędzie się dyskusja z gośćmi specjalnymi, m.in. psycholog Marią Rotkiel oraz krytykiem filmowym Bartoszem Żurawieckim. Spotkanie poprowadzi popularna polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, ambasadorka kina Grażyna Torbicka.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zakupu biletu.

Zapraszamy do Galerii Katowickiej i na pierwsze takie spotkanie z Grażyną Torbicką w Multikinie!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.