newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Grażyna Torbicka w czwartek w Multikinie

W czwartek 13 marca o godz. 20.00 w ramach projektu Grażyny Torbickiej „Kocham Kino w Multikinie” będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Witaj w klubie” – jednego z największych tegorocznych zwycięzców statuetek Oscara.

Po projekcji filmu odbędzie się dyskusja z gośćmi specjalnymi, m.in. psycholog Marią Rotkiel oraz krytykiem filmowym Bartoszem Żurawieckim. Spotkanie poprowadzi popularna polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, ambasadorka kina Grażyna Torbicka.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zakupu biletu.

Zapraszamy do Galerii Katowickiej i na pierwsze takie spotkanie z Grażyną Torbicką w Multikinie!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.