newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Gratulujemy obrony dyplomu

Galeria Katowicka jest miejscem wielu ciekawych wydarzeń. Miło nam się pochwalić, że w ostatnim czasie, w CO-WORKING ROOM na poziomie +2 odbyła się obrona dyplomu studentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach – Sandra Trela z sukcesem zaprezentowała swoją pracę dyplomową pt. „Postrzegalnia”.

Praca składała się z 3 instalacji optycznych –  dwóch stojaków umożliwiających inny odbiór pejzażu, oraz stołu, który zmienia odbicia oraz z serii grafik stworzonych za pomocą owych stojaków. „Postrzegalnia” została stworzona w celu nadania pretekstów do podziwiania przeróżnych pejzaży, mimo, że przezroczystych, to odmiennych, ponieważ wstawionych w różny kontekst. Tę samą rzecz można zobaczyć na wiele różnych sposobów, pod różnym kątem, w innej odległości, blisko lub z dystansu, a instalacja „Postrzegalni” ma właśnie to umożliwić.

Sandra Trela dyplom realizowała w pracowni intermediów i technik cyfrowych u dr. Dariusza Gajewskiego, na Grafice Warsztatowej na wydziale Artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Gratulujemy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.