newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Gratulujemy obrony dyplomu

Galeria Katowicka jest miejscem wielu ciekawych wydarzeń. Miło nam się pochwalić, że w ostatnim czasie, w CO-WORKING ROOM na poziomie +2 odbyła się obrona dyplomu studentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach – Sandra Trela z sukcesem zaprezentowała swoją pracę dyplomową pt. „Postrzegalnia”.

Praca składała się z 3 instalacji optycznych –  dwóch stojaków umożliwiających inny odbiór pejzażu, oraz stołu, który zmienia odbicia oraz z serii grafik stworzonych za pomocą owych stojaków. „Postrzegalnia” została stworzona w celu nadania pretekstów do podziwiania przeróżnych pejzaży, mimo, że przezroczystych, to odmiennych, ponieważ wstawionych w różny kontekst. Tę samą rzecz można zobaczyć na wiele różnych sposobów, pod różnym kątem, w innej odległości, blisko lub z dystansu, a instalacja „Postrzegalni” ma właśnie to umożliwić.

Sandra Trela dyplom realizowała w pracowni intermediów i technik cyfrowych u dr. Dariusza Gajewskiego, na Grafice Warsztatowej na wydziale Artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Gratulujemy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.