newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka z Marketingowym Grand Prix PRCH Retail Awards

Niezmiernie miło nam poinformować, że zrealizowany przez naszą Galerię „Projekt Wyższy Poziom” otrzymał Wyróżnienie Specjalne Jury 2017 prestiżowego konkursu, organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Marketingowe Grand Prix uzyskaliśmy w kategorii: Aktywizacja Lokalnej Społeczności. Dzięki złożonej, wielostopniowej i merytorycznej ocenie nagrody PRCH Retail Awards są uznawane z jedne z najważniejszych  i najbardziej wiarygodnych na rynku nieruchomości handlowych. Eksperci docenili przełomowość naszego projektu i jego głęboką integrację z Państwem – dziesiątkami tysięcy klientów, mieszkańców Katowic i całego regionu. „Projekt Wyższy Poziom” to ponad 300 niezwykłych wydarzeń zrealizowanych w 365 dni z kilkudziesięcioma partnerami instytucjonalnymi i mniejszymi inicjatywami społecznymi i artystycznymi. Nasza Galeria stała się tubą miasta, która nie tylko kreowała, ale i przyciągała najważniejsze wydarzenia, wspierała instytucje oraz promowała wartościowe akcje.

Wyroznienie PRCH_Galeria Katowicka

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.