newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka wyróżniona w „Świeć się galerio”

Ponad 1000 srebrnych gwiazd, 2,5 km zielonej girlandy, 21 żyrandoli, na których zawieszonych było ponad 80 tysięcy punktów świetlnych oraz mnóstwo ciepłych, świątecznych światełek na elewacji, a także wysoka na 16 metrów choinka na pl. Szewczyka, na której świeciło ponad 16 tys. ledowych punktów – ozdoby świąteczne Galerii Katowickiej otrzymały wyróżnienie w plebiscycie „Świeć się Galerio”.

Plebiscyt na najpiękniejsze świąteczne dekoracje trwał od 5 grudnia i wzięło w nim udział 17 centrów handlowych z całej Polski. Internauci przez prawie dwa miesiące wybierali najpiękniej oświetlone galerie handlowe w Polsce, a jury, w skład którego wchodziła m.in. znana fotografka Lidia Popiel, przyznawało specjalne wyróżnienia.

Wszystkim, którzy oddali na nas swój głos bardzo dziękujemy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.