newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka wyróżniona w „Świeć się galerio”

Ponad 1000 srebrnych gwiazd, 2,5 km zielonej girlandy, 21 żyrandoli, na których zawieszonych było ponad 80 tysięcy punktów świetlnych oraz mnóstwo ciepłych, świątecznych światełek na elewacji, a także wysoka na 16 metrów choinka na pl. Szewczyka, na której świeciło ponad 16 tys. ledowych punktów – ozdoby świąteczne Galerii Katowickiej otrzymały wyróżnienie w plebiscycie „Świeć się Galerio”.

Plebiscyt na najpiękniejsze świąteczne dekoracje trwał od 5 grudnia i wzięło w nim udział 17 centrów handlowych z całej Polski. Internauci przez prawie dwa miesiące wybierali najpiękniej oświetlone galerie handlowe w Polsce, a jury, w skład którego wchodziła m.in. znana fotografka Lidia Popiel, przyznawało specjalne wyróżnienia.

Wszystkim, którzy oddali na nas swój głos bardzo dziękujemy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.