newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka w barwach polskiej flagi

Punktualnie o godzinie 5.00 w poniedziałkowe Narodowe Święto Niepodległości podświetlana zazwyczaj w pastelowe kolory fasada Galerii Katowickiej zmieni się w ogromną biało-czerwoną flagę.

Biało-czerwone barwy na fasadzie budynku najbardziej efektownie będą przed wschodem oraz po zachodzie słońca, który 11 listopada nastąpi po godz. 16.

Mająca blisko 3600 m2 fasada Galerii Katowickiej podświetlona jest diodami LED, dzięki którym obiekt, w zależności od okazji, mieni się paletą dedykowanych kolorów. Na wiosnę wprowadzony zostanie zapowiadany już pomysł dostosowania oświetlenia fasady do rodzaju przewidywanej pogody.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.