newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka w barwach polskiej flagi

Punktualnie o godzinie 5.00 w poniedziałkowe Narodowe Święto Niepodległości podświetlana zazwyczaj w pastelowe kolory fasada Galerii Katowickiej zmieni się w ogromną biało-czerwoną flagę.

Biało-czerwone barwy na fasadzie budynku najbardziej efektownie będą przed wschodem oraz po zachodzie słońca, który 11 listopada nastąpi po godz. 16.

Mająca blisko 3600 m2 fasada Galerii Katowickiej podświetlona jest diodami LED, dzięki którym obiekt, w zależności od okazji, mieni się paletą dedykowanych kolorów. Na wiosnę wprowadzony zostanie zapowiadany już pomysł dostosowania oświetlenia fasady do rodzaju przewidywanej pogody.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.