newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka – Tu Dostajesz Więcej!

Już od stycznia zapraszamy do nowej zabawy! Za każdą złotówkę, wydaną na zakupy, otrzymasz jeden punkt promocyjny w naszym Programie Lojalnościowym. Dołącz do programu i odbieraj nagrody za zakupy przez cały rok!

Dołączyć do programu można w bardzo prosty sposób. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Galerii Katowickiej z Google Play lub App Store i zarejestrować się, można też zapisać się klikając bezpośrednio TUTAJ . A może od razu, po zakupach? Przyjdź do Punktu Obsługi Programu Lojalnościowego na poziomie 0, gdzie nasz personel pomoże Ci się zarejestrować w programie i zamienić paragony na punkty. Pamiętaj, aby rejestrować każdy paragon, bo nawet już po pierwszych zakupach możliwe jest odebranie nagrody! Regulamin akcji możesz sprawdzić TU.

Ciesz się najlepszymi zakupami na Śląsku, rejestruj paragony i odbieraj nagrody! Zapraszamy!

GK_tu_dostajesz_wiecej

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.