newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka – Tu Dostajesz Więcej!

Już od stycznia zapraszamy do nowej zabawy! Za każdą złotówkę, wydaną na zakupy, otrzymasz jeden punkt promocyjny w naszym Programie Lojalnościowym. Dołącz do programu i odbieraj nagrody za zakupy przez cały rok!

Dołączyć do programu można w bardzo prosty sposób. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Galerii Katowickiej z Google Play lub App Store i zarejestrować się, można też zapisać się klikając bezpośrednio TUTAJ . A może od razu, po zakupach? Przyjdź do Punktu Obsługi Programu Lojalnościowego na poziomie 0, gdzie nasz personel pomoże Ci się zarejestrować w programie i zamienić paragony na punkty. Pamiętaj, aby rejestrować każdy paragon, bo nawet już po pierwszych zakupach możliwe jest odebranie nagrody! Regulamin akcji możesz sprawdzić TU.

Ciesz się najlepszymi zakupami na Śląsku, rejestruj paragony i odbieraj nagrody! Zapraszamy!

GK_tu_dostajesz_wiecej

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.