newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Galeria Katowicka Inwestycją Roku

Wczoraj Galeria Katowicka została uhonorowana nagrodą Prime Property Prize 2013 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej.

Konkurs Prime Property Prize 2013 miał za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których działania odegrały decydującą rolę w rozwoju całej branży.

Eksperci przyznali nagrodę Galerii Katowickiej za stworzenie nowego centrum Katowic i przyciągnięcie do miasta marek nieobecnych do tej pory w regionie, a nawet w Polsce. Dzięki inwestycji miasto wzbogaciło się o 200 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni użytkowej.

– To dla mnie szczególny zaszczyt – powiedziała wczoraj Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER. – Od otwarcia każdy dzień przynosi nam szereg dowodów na to, że Galeria Katowicka to ogromny sukces. Nasz obiekt to nie tylko centrum handlowe, ale także dworzec kolejowy, podziemny terminal autobusowy, co razem tworzy nowoczesne centrum Katowic. Cieszymy się, że dziś po raz drugi Katowice zostały uhonorowane. Dziękuję przedstawicielom miasta za świetną współpracę – dodała.

O wyróżnienie w kategorii Rynek powierzchni ubiegały się także: Europa Centralna Gliwice, Outlet Park Szczecin, Marcredo Center Ciechanów oraz Galeria Solna Inowrocław.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.