newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fun Festival – kabaretowe hity w Galerii Katowickiej

GK_Fun_Festiwal_B1_400x56510 fantastycznych formacji kabaretowych i topowych stand-up’ów, charyzmatyczny prowadzący i obietnica 10 godzin nieprzerwanego śmiechu – tak w dużym skrócie wygląda zapowiedź naszej kolejnej, 2. edycji Fun Festivalu. Zapraszamy na dwa weekendy (11-12.02 oraz 18-19.02) fantastycznej zabawy z najlepszymi polskimi formacjami i artystami, znanymi z telewizji i największych wydarzeń kabaretowych.  Imprezę poprowadzi Marcin Zbigniew Wojciech. Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny.

To nie wszystko! W weekendy Fun Festivalu dla odwiedzających Galerię Katowicką przygotowane zostały oferty specjalne i promocje z rabatami aż do -70%! Ulotkę z harmonogramem i promocjami możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Prosimy o zastosowanie się do następujących zasad ewentualnego zapisu relacji z eventu:

Relacja zdjęciowa – bez ograniczeń (wyjątek: Piotr Bałtroczyk – zdjęcia możliwe tylko podczas pierwszych 10 min. występu).

Relacja video:
– obowiązuje zakaz rejestrowania wystąpień stad-up’erów;
– występy kabaretów mogą być rejestrowane, jednak maksymalny czas nagrania skeczu nie może być dłuższy niż 3 minuty (z zastrzeżeniem, że jeśli skecz jest krótszy niż 3 minuty, nagranie trzeba przerwać przed zakończeniem skeczu).

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.