newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fun Festival – kabaretowe hity w Galerii Katowickiej

GK_Fun_Festiwal_B1_400x56510 fantastycznych formacji kabaretowych i topowych stand-up’ów, charyzmatyczny prowadzący i obietnica 10 godzin nieprzerwanego śmiechu – tak w dużym skrócie wygląda zapowiedź naszej kolejnej, 2. edycji Fun Festivalu. Zapraszamy na dwa weekendy (11-12.02 oraz 18-19.02) fantastycznej zabawy z najlepszymi polskimi formacjami i artystami, znanymi z telewizji i największych wydarzeń kabaretowych.  Imprezę poprowadzi Marcin Zbigniew Wojciech. Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny.

To nie wszystko! W weekendy Fun Festivalu dla odwiedzających Galerię Katowicką przygotowane zostały oferty specjalne i promocje z rabatami aż do -70%! Ulotkę z harmonogramem i promocjami możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Prosimy o zastosowanie się do następujących zasad ewentualnego zapisu relacji z eventu:

Relacja zdjęciowa – bez ograniczeń (wyjątek: Piotr Bałtroczyk – zdjęcia możliwe tylko podczas pierwszych 10 min. występu).

Relacja video:
– obowiązuje zakaz rejestrowania wystąpień stad-up’erów;
– występy kabaretów mogą być rejestrowane, jednak maksymalny czas nagrania skeczu nie może być dłuższy niż 3 minuty (z zastrzeżeniem, że jeśli skecz jest krótszy niż 3 minuty, nagranie trzeba przerwać przed zakończeniem skeczu).

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.