newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fortepianator – zapraszamy na muzyczne popołudnie w Galerii Katowickiej!

Fortepian w galerii handlowej? Czemu nie, jeśli akcja wiąże się z przyjemnymi dla ucha dźwiękami, odpoczynkiem i pomaganiem! Już w sobotę, 8 kwietnia, w godz. 13.30 – 19.00, zapraszamy na  wyjątkowe muzyczne wydarzenie – Fortepianator. Przestrzeń antresoli na poziomie +3 wypełnią dwa wiosenne koncerty, przygotowane we współpracy ze Szkołą Artystyczną Muzykalne Siemianowice. Nie zabraknie też zabaw muzycznych i zajęć warsztatowych.

Postanowiliśmy także wesprzeć lokalne talenty i ufundowaliśmy Szkole profesjonalne pianino – mamy nadzieję, że będą na nim ćwiczyć dzieciaki, które kiedyś będą błyszczeć w międzynarodowych konkursach!

Fortepianator w Galerii Katowickiej_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.