newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fortepianator – zapraszamy na muzyczne popołudnie w Galerii Katowickiej!

Fortepian w galerii handlowej? Czemu nie, jeśli akcja wiąże się z przyjemnymi dla ucha dźwiękami, odpoczynkiem i pomaganiem! Już w sobotę, 8 kwietnia, w godz. 13.30 – 19.00, zapraszamy na  wyjątkowe muzyczne wydarzenie – Fortepianator. Przestrzeń antresoli na poziomie +3 wypełnią dwa wiosenne koncerty, przygotowane we współpracy ze Szkołą Artystyczną Muzykalne Siemianowice. Nie zabraknie też zabaw muzycznych i zajęć warsztatowych.

Postanowiliśmy także wesprzeć lokalne talenty i ufundowaliśmy Szkole profesjonalne pianino – mamy nadzieję, że będą na nim ćwiczyć dzieciaki, które kiedyś będą błyszczeć w międzynarodowych konkursach!

Fortepianator w Galerii Katowickiej_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.