newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Finał Wielkiej Zabawy już 12 kwietnia

Zapraszamy na druga część wielkiej zabawy wielkanocnej:

Sobota, 12 kwietnia, godz. 12.00-18.00

* ,,Co ja z tym zającem mam” zabawy animacyjne (od godz. 12.10)

* Rodzinne gotowanie (godz. 12.40, 14.00 oraz 15.40)

Krakowski kucharz Marek Widomski zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne i zaprosi wszystkich chętnych do wspólnego gotowania. Zwycięzcy otrzymają kosze ze świątecznym ozdobami i smakołykami, zaś każdy uczestnik zabawy zabierze ze sobą do domu wielkanocnego mazurka

* Czy owady mają wady? (godz. 13.00)

To interaktywny spektakl lalkowy. Publiczność weźmie udział w corocznym, wiosennym wyborze Króla i Królowej Łąki. Biedronka i Chrząszcz prowadząc uroczystość prezentują kandydatów. Złośliwa Mucha robi co może, aby popsuć wybory i przegonić wiosnę. Kto wygra tę niezwykłą przepychankę? Aby się o tym przekonać, trzeba obejrzeć ten wyjątkowo zabawny spektakl!

* Święta u Rudej i Budzika (godz. 14.50 oraz 17.00)

Zapraszamy na spotkanie z kotami znanymi z telewizyjnego programu ,,Budzik”, które w piosenkach i zabawach opowiedzą dzieciom, jak wyglądają Święta Wielkanocne w kociej rodzinie i za co koty tak naprawdę kochają wiosnę

* Zdarzyło się wiosną (godz. 16.10)

Zabawa parateatralna, w której dzieci zostaną zaproszone do odegrania razem z aktorami ról wiosennych postaci. Będą to animacje z dużą ilością piosenek, zabawnych sytuacji, konkursów i działań aktorskich. Główne postacie to ogrodniczka i strach na wróble, którzy przygotowują ogród na nadchodzące święta, aby zające mogły w nim pochować słodycze dla dzieci. W tych działaniach przeszkadzają im krety, które szukają zagubionych okularów. Mali aktorzy, wybrani z publiczności, zagrają postaci konewek, kretów, kwiatków oraz słoneczek.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.