newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Finał akcji „Święta Marzeń”

Podopieczni ze Świetlicy Środowiskowej im. Św. Wojciecha w Katowicach właśnie wrócili z Jaworzynki w Beskidzie Śląskim. Dla większości dzieci były to pierwsze takie ferie. Wyjazd ufundowała Galeria Katowicka w ramach akcji „Święta Marzeń”.

Akcja przeprowadzona w grudniu ubiegłego roku polegała na pisaniu listów do św. Mikołaja. Łącznie powstało ich blisko 10 tys. Za każdy list wrzucony do specjalnej skrzynki Galeria Katowicka przekazała złotówkę na wyjazd na zimowe wakacje.

Serdecznie dziękujemy każdemu, kto pisząc list, sam stał się Świętym Mikołajem! 🙂

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.