newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Finał akcji „Święta Marzeń”

Podopieczni ze Świetlicy Środowiskowej im. Św. Wojciecha w Katowicach właśnie wrócili z Jaworzynki w Beskidzie Śląskim. Dla większości dzieci były to pierwsze takie ferie. Wyjazd ufundowała Galeria Katowicka w ramach akcji „Święta Marzeń”.

Akcja przeprowadzona w grudniu ubiegłego roku polegała na pisaniu listów do św. Mikołaja. Łącznie powstało ich blisko 10 tys. Za każdy list wrzucony do specjalnej skrzynki Galeria Katowicka przekazała złotówkę na wyjazd na zimowe wakacje.

Serdecznie dziękujemy każdemu, kto pisząc list, sam stał się Świętym Mikołajem! 🙂

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.