newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Filmowe Walentynki w Galerii Katowickiej!

GK_FILMOWE-WALENTYNKIZ okazji Dnia Zakochanych mamy dla Was 140 biletów do Multikina! Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie „Filmowe Walentynki”. Wystarczy w dniach 11-14 lutego 2017 wybrać się do nas, zrobić zakupy w wybranych sklepach na kwotę powyżej 150 zł lub jej dwukrotność – i cieszyć się dowolnym filmem 2D w Multikinie w naszej Galerii. Punkt rejestracji paragonów znajduje się na poziomie 0 (naprzeciw Mount Blanc), tu także można odebrać bilety. Zapraszamy – odwiedź Galerię Katowicką i spędź Walentynki w kinie.

Szczegóły i Regulamin dostępne w Punkcie Obsługi Klienta, TUTAJ! oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.