newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fasada Galerii Katowickiej dzisiaj zaświeci się na niebiesko

Drugiego kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Najbardziej rozpoznawalne na świecie obiekty i budynki zmieniają kolor na niebieski, który symbolizuje nadzieję na lepszą przyszłość dla chorych i ich rodzin. W tym roku, po raz pierwszy od otwarcia, do akcji „Zaświeć się na niebiesko” włączy się także Galeria Katowicka.

Mająca blisko 3600 m2 fasada Galerii Katowickiej podświetlona jest diodami LED, dzięki którym obiekt, w zależności od okazji, może przyjmować różne barwy.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.