newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fasada Galerii Katowickiej dzisiaj zaświeci się na niebiesko

Drugiego kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Najbardziej rozpoznawalne na świecie obiekty i budynki zmieniają kolor na niebieski, który symbolizuje nadzieję na lepszą przyszłość dla chorych i ich rodzin. W tym roku, po raz pierwszy od otwarcia, do akcji „Zaświeć się na niebiesko” włączy się także Galeria Katowicka.

Mająca blisko 3600 m2 fasada Galerii Katowickiej podświetlona jest diodami LED, dzięki którym obiekt, w zależności od okazji, może przyjmować różne barwy.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.