newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Family Active Day już 2 września w Galerii Katowickiej!

Już w najbliższą sobotę, 2 września, zapraszamy do wspólnych zabaw, treningów oraz skorzystania z darmowych porad ekspertów z zakresu dietetyki i rehabilitacji. Fitness Active Day startuje już o godz. 11:00 na Placu Szewczyka. Specjalnie dla Was wystąpi drużyna Silesia REBELS, która zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy i opowie o futbolu amerykańskim w naszym kraju. Będziesz mógł wziąć udział również w treningu, który poprowadzi szkoła Fitnessia Step&Dance. Atrakcją wieczoru będzie spotkanie z „Warszawskim Koksem” – popularnymi fit-youtuberami, które rozpocznie się o godz. 16:00.

Ważnym punktem Family Active Day będzie akcja charytatywna, prowadzona przez przedstawicieli Fundacji „Przystanek Schronisko”. W sklepie Leopardus w Galerii Katowickiej pojawią się specjalne kosze, do których będziesz mógł przekazać karmę czy zabawki dla podopiecznych fundacji. A jeśli marzysz o adopcji zwierzaka, będzie okazja do rozmowy z pracownikami organizacji.

Serdecznie zapraszamy!

Family Active Day_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.