newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Family Active Day już 2 września w Galerii Katowickiej!

Już w najbliższą sobotę, 2 września, zapraszamy do wspólnych zabaw, treningów oraz skorzystania z darmowych porad ekspertów z zakresu dietetyki i rehabilitacji. Fitness Active Day startuje już o godz. 11:00 na Placu Szewczyka. Specjalnie dla Was wystąpi drużyna Silesia REBELS, która zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy i opowie o futbolu amerykańskim w naszym kraju. Będziesz mógł wziąć udział również w treningu, który poprowadzi szkoła Fitnessia Step&Dance. Atrakcją wieczoru będzie spotkanie z „Warszawskim Koksem” – popularnymi fit-youtuberami, które rozpocznie się o godz. 16:00.

Ważnym punktem Family Active Day będzie akcja charytatywna, prowadzona przez przedstawicieli Fundacji „Przystanek Schronisko”. W sklepie Leopardus w Galerii Katowickiej pojawią się specjalne kosze, do których będziesz mógł przekazać karmę czy zabawki dla podopiecznych fundacji. A jeśli marzysz o adopcji zwierzaka, będzie okazja do rozmowy z pracownikami organizacji.

Serdecznie zapraszamy!

Family Active Day_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.