newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Świąteczna aplikacja Galerii Katowickiej

Święta Marzeń to świąteczna aplikacja mobilna Galerii Katowickiej. Dzięki zaawansowanej technologii zwanej „rozszerzoną rzeczywistością” (augmented reality) po ściągnięciu aplikacji, można w niecodzienny sposób spotkać się z bohaterami świątecznej opowieści. Aplikacja pozwala na zrobienie zdjęć z bohaterami bajki, wykonania świątecznej kartki i rozesłania jej do najbliższych za pośrednictwem poczty internetowej lub facebooka. Wszystkich, którzy ściągną świąteczną aplikację zapraszamy do świątecznego miasteczka na 2 piętrze Galerii Katowickiej, gdzie będzie można zrobić zdjęcia na tle świątecznej scenografii. Na świątecznym stoisku dostępne będą także ipady obsługiwane przez hostessy i będzie można wydrukować swoje świąteczne kartki.

Bezpłatna aplikacja dostępna jest w sklepach Appstore i PlayMarket – wystarczy do wyszukiwarki wpisać hasła: Galeria Katowicka lub Święta Marzeń.

Galeria Katowicka jest pierwszą galerią w Polsce, która wykorzystała technologię „rozszerzonej rzeczywistości” w aplikacji mobilnej.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.