newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Świąteczna aplikacja Galerii Katowickiej

Święta Marzeń to świąteczna aplikacja mobilna Galerii Katowickiej. Dzięki zaawansowanej technologii zwanej „rozszerzoną rzeczywistością” (augmented reality) po ściągnięciu aplikacji, można w niecodzienny sposób spotkać się z bohaterami świątecznej opowieści. Aplikacja pozwala na zrobienie zdjęć z bohaterami bajki, wykonania świątecznej kartki i rozesłania jej do najbliższych za pośrednictwem poczty internetowej lub facebooka. Wszystkich, którzy ściągną świąteczną aplikację zapraszamy do świątecznego miasteczka na 2 piętrze Galerii Katowickiej, gdzie będzie można zrobić zdjęcia na tle świątecznej scenografii. Na świątecznym stoisku dostępne będą także ipady obsługiwane przez hostessy i będzie można wydrukować swoje świąteczne kartki.

Bezpłatna aplikacja dostępna jest w sklepach Appstore i PlayMarket – wystarczy do wyszukiwarki wpisać hasła: Galeria Katowicka lub Święta Marzeń.

Galeria Katowicka jest pierwszą galerią w Polsce, która wykorzystała technologię „rozszerzonej rzeczywistości” w aplikacji mobilnej.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.