newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Dzień Dziecka z RIO 2 – zapraszamy!

Przyjdźcie koniecznie na spotkanie z RIO 2 do Galerii Katowickiej w niedzielę 1 czerwca.

Od godz. 12.00 do 19.00. na poziomie +2 zapewniamy szaloną zabawę!

Wszyscy chętni będą mogli wziąć aktywny udział w zabawie i biciu rekordu na największą liczbę uczestników pokazu tanecznego. Każdy kto weźmie udział w tej konkurencji otrzyma filmowe upominki. Chętni będą mogli także zmierzyć się w konkursie „Pokaż co potrafisz” oraz wziąć udział w warsztatach tanecznych pod okiem instruktorów. Uzupełnieniem tego, co będzie działo się na scenie i tuż obok, będą warsztaty balonowe. Dzieci i rodzice będą miały niepowtarzalną okazję stworzyć z kolorowych balonów Blu, Julię czy inne papugi. Będzie też tropikalna strefa malowania buziek oraz aktywności plastycznej.

Udział w filmowo-tanecznym świecie jest bezpłatny. Zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.