newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Dotknij mody! Zapraszamy na Katowice Fashion Week w zupełnie nowej odsłonie

Trzy sceny, darmowe porady stylistek w sklepach, promocje do -70%, ponad 20 pokazów wśród klientów na pasażach dwóch pięter galerii, elektryzująca muzyka tworzona na żywo przez Doministry oraz transmisja dźwięku i obrazu w całym obiekcie. To tylko skrót tego, co czeka na mieszkańców Katowic i regionu podczas Katowice Fashion Week w naszej Galerii w dniach 13 i 14 października!

Po raz pierwszy Katowice Fashion Week wystartuje w zupełnie nowej formule – moda będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki. W piątek i sobotę, 13 i 14 października, w naszym Centrum zobaczymy kolekcje najróżniejszych marek, które tym razem prezentowane będą nie na wielkim wybiegu, lecz … dosłownie pośród odwiedzających. Pokazy rozpoczynać się będą na poziomie +1, skąd modele i modelki przejdą na parter Galerii, w okolice scen, na których utworzą żywą ekspozycję.  Każdy chętny będzie mógł więc z bliska przyjrzeć się danej stylizacji, dostrzec detale i dodatki. Nie zabraknie również wielu porad i modowych trików, które przydadzą się każdemu przy komponowaniu garderoby. Dodatkowo, przez dwa dni wydarzenia, w wybranych sklepach naszej Galerii cztery personal shopperki i stylistki zupełnie za darmo doradzą, jak ubrać się, by czuć się dobrze, modnie i zgrabnie. Imprezę poprowadzi dziennikarz i prezenter TVN, Mateusz Hładki, specjalizujący się w tematach modowych.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną kolekcje wieczorowe, biznesowe, casual czy sportowe – mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Specjalną atmosferę święta mody podkreśli tworzona na żywo – i zupełnie od podstaw – muzyka w wykonaniu Doministry, performera, multi-instrumentalisty i eksperymentatora, transmitowana w całym obiekcie. Ponadto przekaz  ze studia, scen i pokazów na pasażach będzie można oglądać na żywo na 30 ekranach w całej Galerii. Wszystko po to, żeby każdy odwiedzający naszą Galerię miał zapewniony pełny kontakt z modą i 100% uczestnictwo w wydarzeniu bez odciągania od zakupów. A będą one tego dnia wyjątkowo opłacalne – ponad 100 sklepów naszej Galerii przygotowało specjalne promocje i rabaty od -20 do -70%. To niepowtarzalna okazja, by w atrakcyjnych cenach nabyć najnowsze kolekcje, które zobaczymy w trakcie pokazów. Te promocje obowiązują tylko w Galerii Katowickiej i tylko podczas Katowice Fashion Week.

KLIKNIJ, ABY SPRAWDZIĆ PROMOCJE I HARMONOGRAM!

Zapraszamy!

GK_KATOWICE_FASHION_WEEK_pazdziernik_2017

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.