newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Dołącz do załogi i popłyń w rejs po Adriatyku ekskluzywnym katamaranem!

Marzysz o rejsie ekskluzywnym katamaranem po lazurowych wodach Adriatyku? Teraz możemy spełnić Twoje marzenia! Możesz zostać jednym z członków załogi, która już z początkiem czerwca popłynie w tygodniowy rejs po Adriatyku. Gwarantujemy przeżycia życia, niezapomniane wrażenia i mnóstwo atrakcji! I to zupełnie bezpłatnie – wszystkie koszty bierzemy na siebie!

Jak znaleźć się wśród załogi katamaranu? To bardzo proste – wystarczy zrobić zakupy za minimum 50zł (na jednym paragonie) w jednym ze sklepów czy punktów usługowych lub gastronomicznych Galerii Katowickiej i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Programu Lojalnościowego. Znajduje się on na poziomie 0, naprzeciw Mont Blanc. Następnie należy  wypełnić formularz konkursowy, czyli zaproponować własną wersję kolejnego przeżycia życia do zrealizowania w następnej edycji naszej zabawy i zaskoczyć nas niepowtarzalnym i niebanalnym hasłem promującym to wydarzenie. Po wypełnieniu formularza trzeba wrzucić go do specjalnej konkursowej urny i … mocno trzymać kciuki! Z przedstawionych propozycji jury wybierze te najciekawsze i to właśnie ich autorzy popłyną w rejs marzeń po Adriatyku! Całą przygodę, od transportu, po rejs z pełnym wyżywieniem, opłaca Galeria Katowicka!

Zabawa, podzielona na cztery dwutygodniowe etapy, odbywa się w dniach od 5 marca do 30 kwietnia 2018 roku. W tym czasie, co dwa tygodnie, dwie kolejne osoby dołączać będą do załogi rejsu! Pierwszy etap akcji trwa w dniach 5 – 18 marca, drugi: 19 marca – 1 kwietnia, kolejny: 2 – 15 kwietnia i ostatni, czwarty od 16 – 30 kwietnia. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zaskocz nas pomysłem i płyń w rejs marzeń!

Więcej szczegółów w REGULAMINIE.

GK-DOLACZ-DO-ZALOGI-plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.