newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Dodatkowe terminy zbiórki krwi pod Galerią Katowicką

17 i 24 stycznia, w godzinach 10.00-17.00 na placu Szewczyka obok Galerii Katowickiej ponownie stanie specjalny ambulans do pobierania krwi.

Dotychczasowe akcje zbiórki krwi pod Galerią Katowicką cieszyły się takim powodzeniem, że organizator akcji, Regionalne Centrum Krwiodactwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zdecydował się postawić swój ambulans na Placu Szewczyka także w najbliższe piątki. Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.