newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Dekoracje świąteczne? Najpiękniejsze będą te, które zrobimy sami!

Serdecznie zapraszamy w sobotę i w niedzielę (14-15.12.2013) do Galerii Katowickiej. Na poziomie +2 w Bajkowej Krainie prowadzone będą warsztaty z przygotowywania ozdób i dekoracji świątecznych.

Każdy, kto chce powiesić na swojej choince ozdobę własnego autorstwa lub zrobić komuś wyjątkowy prezent powinien do nas zajrzeć!

Przypominamy także, iż trwa świąteczna akcja dobroczynna Galerii Katowickiej „Święta Marzeń”. Każdy list do św. Mikołaja to 1 zł przeznaczony na wyjazd na ferie dla dzieci ze Świetlicy św. Wojciecha w Katowicach.

Zapraszamy w sobotę od godziny 9.00-21.00 i w niedzielę od 10.00-20.00 do Bajkowej Krainy na poziomie +2.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.