newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Dekoracje świąteczne? Najpiękniejsze będą te, które zrobimy sami!

Serdecznie zapraszamy w sobotę i w niedzielę (14-15.12.2013) do Galerii Katowickiej. Na poziomie +2 w Bajkowej Krainie prowadzone będą warsztaty z przygotowywania ozdób i dekoracji świątecznych.

Każdy, kto chce powiesić na swojej choince ozdobę własnego autorstwa lub zrobić komuś wyjątkowy prezent powinien do nas zajrzeć!

Przypominamy także, iż trwa świąteczna akcja dobroczynna Galerii Katowickiej „Święta Marzeń”. Każdy list do św. Mikołaja to 1 zł przeznaczony na wyjazd na ferie dla dzieci ze Świetlicy św. Wojciecha w Katowicach.

Zapraszamy w sobotę od godziny 9.00-21.00 i w niedzielę od 10.00-20.00 do Bajkowej Krainy na poziomie +2.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.