newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Czorny Piontek, Czorny Weekend, czyli fedrujemy niskie ceny i oswajamy Black Friday!

GK_black-friday-2017-baner-www-1884x866

Zapraszamy na Black Friday po naszymu, w lokalnej wersji, z lekkim przymrużeniem oka, czyli Czorny Piontek, a nawet cały Czorny Weekend. Rozpoczynamy w piątek 24 listopada o 15.00, kończymy w niedzielę, 26 listopada. W tym czasie całe familie, baby, chopy i bajtle będą mogły skorzystać z rozmajtych promocji i rekordowo niskich cen, aż do -75%!

Będą też mogły zachichrać się na spektaklu na Scenie w Galerii, wypić czorno jak wongiel kawa czy wygrać nagrody i gadżety, bazujące na typowym dla Śląska designie młodych środowisk artystycznych.

Na dobry początek: Czorne Dziołchy i Górnicza Orkiestra

Już od środy, 22 listopada, na ulicach w centrum Katowic oraz w Galerii spotkacie Czorne Dziołchy, ubrane w czorne kombinezony i wyposażone w górnicze akcesoria.
Gryfne dziołchy rozdawać będą zaproszenia z informacją o promocjach, a także słynne Kopalnioki, a o nadchodzących atrakcjach Czornego Weekendu poradzą pogodać po ślůnsku.

Fedrowanie niskich cen

Oficjalne rozpoczęGK_Black_Friday_fedrujemy_niskie_cenycie Czornego Weekendu i start fedrowania naprawdę niskich cen w Galerii Katowickiej nastąpi w piątek 24 listopada, o godz. 15:00. Z tej okazji, przed głównym wejściem do Centrum,  zagra prawdziwa orkiestra górnicza.  W trakcie Czornego Weekendu czekają na Was  wyjątkowe przeceny i zniżki –  niektóre z nich sięgną aż 75% – KLIKNIJ I SPRAWDŹ PROMOCJE! Dodatkowe promocje znajdziecie w aplikacji lojalnościowej Navishopper. W ten weekend, za każdy zarejestrowany paragon o wartości powyżej 200 zł, otrzymacie podwójną ilość punktów w programie lojalnościowym. Te z kolei można będzie wymienić na wybrane przez siebie nagrody.

Fajrant Point i czorna jak wongiel kawa

Fedrowanie niskich cen potrafi być męczące, dlatego przez cały Czorny Weekend, w godzinach 12:00 – 19:00, czeka na Was  Fajrant Point. To specjalnie zaaranżowana strefa odpoczynku, w której każdy będzie mógł wypić darmowa czorna jak wongiel kawa i spróbować śląskich maszketów, naładowując w ten sposób „baterie” przed dalszym fedrowaniem, czyli okazyjnymi zakupami w wyjątkowych cenach. Będą też konkursy, w których do zgarnięcia będzie mnóstwo zabawnych gadżetów bazujących na nowym śląskim designie i poczuciu humoru, łączącym lokalną tradycję z komercyjną współczesnością.


O
Ślůnsku po ślůnsku 

Na zakończenie Czornego Weekendu, na klientów zmęczonych zakupami, ale spragnionych intelektualnych wrażeń, śmiechu i relaksu – czekać będzie spektakl  komediowy „Rajzentasza, czyli trzy jednoaktówki po śląsku – dwie do śmiechu, a jedna nie” Teatru Reduta Śląska. Sztuka zostanie wystawiona na „Scenie w Galerii” na poziomie +2 Galerii Katowickiej, w niedzielę o godzinie 18:00. Spektakl jest darmowy dla wszystkich klientów. Obowiązuje zasada pierwszeństwa, do wyczerpania miejsc.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.