newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Co chcemy dostać na Walentynki?

Sprawdziliśmy, którym podarunkiem sprawić największą przyjemność drugiej połówce. Z przeprowadzonej przez Galerię Katowicką sondy wynika m.in. że:

  1. Najczęściej walentynki świętują osoby w wieku 18-25 lat, będące jeszcze w nieformalnych związkach
  2. Niezawodny zestaw prezentowy to romantyczna randka, kino i kwiaty na powitanie
  3. Według pań dobrym pomysłem na prezent są również atrakcyjne kosmetyki, takie jak perfumy i kremy z wysokiej półki
  4. Co ciekawe, nieco niżej ocenione są same zabiegi kosmetyczne i, wydawałoby się bardzo popularna jako prezent na Walentynki, bielizna. Obie pozycje zostały ocenione właściwie na równi z książką oraz voucherem zakupowym
  5. Najniżej ocenianym prezentem okazały się słodycze – bombonierką z czekoladkami nie podbijemy już serca ukochanej.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić Walentynki z ukochaną osobą i co jej podarować, mamy znakomitą propozycję! W dniach 14-16 lutego zapraszamy do Galerii Katowickiej na test zgodności par. Wygrać można brylantowy naszyjnik, ipody, bilety do kina i setki innych atrakcyjnych nagród!

Dodatkowy prezentem od nas będzie walentynkowa fasada Galerii Katowickiej podświetlona czerwonym kolorem.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.