newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Co chcemy dostać na Walentynki?

Sprawdziliśmy, którym podarunkiem sprawić największą przyjemność drugiej połówce. Z przeprowadzonej przez Galerię Katowicką sondy wynika m.in. że:

  1. Najczęściej walentynki świętują osoby w wieku 18-25 lat, będące jeszcze w nieformalnych związkach
  2. Niezawodny zestaw prezentowy to romantyczna randka, kino i kwiaty na powitanie
  3. Według pań dobrym pomysłem na prezent są również atrakcyjne kosmetyki, takie jak perfumy i kremy z wysokiej półki
  4. Co ciekawe, nieco niżej ocenione są same zabiegi kosmetyczne i, wydawałoby się bardzo popularna jako prezent na Walentynki, bielizna. Obie pozycje zostały ocenione właściwie na równi z książką oraz voucherem zakupowym
  5. Najniżej ocenianym prezentem okazały się słodycze – bombonierką z czekoladkami nie podbijemy już serca ukochanej.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić Walentynki z ukochaną osobą i co jej podarować, mamy znakomitą propozycję! W dniach 14-16 lutego zapraszamy do Galerii Katowickiej na test zgodności par. Wygrać można brylantowy naszyjnik, ipody, bilety do kina i setki innych atrakcyjnych nagród!

Dodatkowy prezentem od nas będzie walentynkowa fasada Galerii Katowickiej podświetlona czerwonym kolorem.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.