newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Chcesz wylecieć do Doliny Krzemowej?

Już w sobotę i niedzielę (31.05.-1.06.) zapraszamy na wyjątkowy weekend dla młodych twórców innowacji.

Masz pomysł na biznes, usługę, usprawnienie dotychczasowych rozwiązań, aplikację, grę wykorzystującą szeroko pojęte nowe technologie, wirtualną lub poszerzoną rzeczywistość?

Zarejestruj się i weź udział w DigUp StartUp w przestrzeni antresoli Galerii Katowickiej.

Czekają m.in.: wsparcie mentorskie, prezentacje prototypów, atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji:

https://fb.com/DigUpStartUp

Polecamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.