newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

C&A pomaga Fundacji Gniazdo

Dzisiaj w Galerii Katowickiej odbyło się wyjątkowe wydarzenie – jeden z najemców, firma C&A wręczyła czek na kwotę 2,5 tys. euro katowickiej Fundacji Dla Ludzi Potrzebujących Pomocy „Gniazdo”. Fundacja działa w mieście już od ponad 20 lat, pracując z dziećmi i młodzieżą zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz ich rodzinami. Całoroczną opieką Fundacji objętych jest 55 podopiecznych.

Galeria Katowicka sama, już od momentu powstania, stara się być inicjatorem pomocy charytatywnej i angażować się w projekty tego rodzaju, tym bardziej potrafimy docenić gest ze strony naszego najemcy. C&A wybrało Fundację Gniazdo jako organizację wartą wsparcia, a Fundacja wykorzysta to wsparcie jak najlepiej potrafi – dzieci wyjadą na obóz terapeutyczny, a w pracowniach Fundacji pojawi się internet.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.