newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

C&A pomaga Fundacji Gniazdo

Dzisiaj w Galerii Katowickiej odbyło się wyjątkowe wydarzenie – jeden z najemców, firma C&A wręczyła czek na kwotę 2,5 tys. euro katowickiej Fundacji Dla Ludzi Potrzebujących Pomocy „Gniazdo”. Fundacja działa w mieście już od ponad 20 lat, pracując z dziećmi i młodzieżą zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz ich rodzinami. Całoroczną opieką Fundacji objętych jest 55 podopiecznych.

Galeria Katowicka sama, już od momentu powstania, stara się być inicjatorem pomocy charytatywnej i angażować się w projekty tego rodzaju, tym bardziej potrafimy docenić gest ze strony naszego najemcy. C&A wybrało Fundację Gniazdo jako organizację wartą wsparcia, a Fundacja wykorzysta to wsparcie jak najlepiej potrafi – dzieci wyjadą na obóz terapeutyczny, a w pracowniach Fundacji pojawi się internet.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.