newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Bodybuilding Day w Galerii Katowickiej!

12 sierpnia Galeria Katowicka zaprasza wszystkich miłośników zdrowego trybu życia do wzięcia udziału w pierwszym z serii wydarzeń zapowiadającym targi FitLife Expo 2017 w Katowicach. W najbliższą sobotę, od godziny 11:00, wszyscy odwiedzający Galerię będą mogli wziąć udział w grach siłowych oraz wielu ciekawych zabawach i konkursach z nagrodami. W ramach akcji odbędą się także darmowe pomiary i konsultacje z ekspertami z zakresu: dietetyki, rehabilitacji i urody. Atrakcją wieczoru będzie zaplanowany na 16:00 wspólny trening z Tomaszem Marcem – Mistrzem Świata w kulturystyce.

Kolejne wydarzenia związane z Fitlife Expo 2017 odbędą się w Galerii Katowickiej 19 sierpnia oraz 2 września.

Serdecznie zapraszamy!

FitLifeExpo_BeforeFestival_12082017

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.