newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

bloSilesia w Galerii Katowickiej

Dzisiaj w COWORKING ROOM w Galerii Katowickiej, bloSilesia, czyli stowarzyszenie blogerów ze Śląska, zorganizowała warsztaty z WordPress’a – najpopularniejszej platformy blogów w na całym świecie. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i integrację śląskiej blogosfery.

Uczestnicy warsztatów w Galerii Katowickiej mieli okazję zapoznać się z najciekawszymi rozwiązaniami technicznymi usprawniającymi tworzenie i obsługę blogów, przeanalizowali problemy i potrzeby, a także wspólnie szukali najlepszych rozwiązań praktycznych do zastosowania na blogach.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.