newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

bloSilesia w Galerii Katowickiej

Dzisiaj w COWORKING ROOM w Galerii Katowickiej, bloSilesia, czyli stowarzyszenie blogerów ze Śląska, zorganizowała warsztaty z WordPress’a – najpopularniejszej platformy blogów w na całym świecie. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i integrację śląskiej blogosfery.

Uczestnicy warsztatów w Galerii Katowickiej mieli okazję zapoznać się z najciekawszymi rozwiązaniami technicznymi usprawniającymi tworzenie i obsługę blogów, przeanalizowali problemy i potrzeby, a także wspólnie szukali najlepszych rozwiązań praktycznych do zastosowania na blogach.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.