newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

25 lat regionu na fotografiach na pl. Szewczyka

Od dziś na placu Szewczyka w Katowicach można oglądać wystawę „Śląskie. Ostatnie 25 lat”, którą „Gazeta Wyborcza” zorganizowała wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Galerią Katowicką. Wystawę tworzą najlepsze zdjęcia fotoreporterów Gazety Wyborczej. Pozwolą one przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia ostatniego 25-lecia.

Zapraszamy do oglądania wystawy na pl. Szewczyka, przed Galerią Katowicką, do 21 czerwca.

Polecamy także relację na żywo z otwarcia wystawy, wraz z niespodziewanym wynikiem głosowania na najważniejsze wydarzenie ćwierćwiecza: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,134181,16090513,_Slaskie__Ostatnie_25_lat___Otwieramy_wystawe_na_placu.html?wall=1&bo=1#LokKatTxt#ixzz33fUkebBB

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.