newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

25 lat regionu na fotografiach na pl. Szewczyka

Od dziś na placu Szewczyka w Katowicach można oglądać wystawę „Śląskie. Ostatnie 25 lat”, którą „Gazeta Wyborcza” zorganizowała wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Galerią Katowicką. Wystawę tworzą najlepsze zdjęcia fotoreporterów Gazety Wyborczej. Pozwolą one przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia ostatniego 25-lecia.

Zapraszamy do oglądania wystawy na pl. Szewczyka, przed Galerią Katowicką, do 21 czerwca.

Polecamy także relację na żywo z otwarcia wystawy, wraz z niespodziewanym wynikiem głosowania na najważniejsze wydarzenie ćwierćwiecza: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,134181,16090513,_Slaskie__Ostatnie_25_lat___Otwieramy_wystawe_na_placu.html?wall=1&bo=1#LokKatTxt#ixzz33fUkebBB

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.