newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

22.10. o 19:00 relacja konferencji marki Apple

Chcesz zobaczyć jak wygląda postęp? Najnowsza myśl inżynieryjna? Jaki ma kolor? Jakie spełnia funkcje?

 22 października o godz. 19.00 zapraszamy do salonów iSpot Apple Premium Reseller w Twojej okolicy na jedyną w swoim rodzaju relację z konferencji poświęconej najnowszym produktom marki Apple. Podczas konferencji dowiemy się, czym inspirowali się twórcy najbardziej rozpoznawalnego sprzętu na świecie przy tworzeniu kolejnej odsłony kultowych już produktów. Przedstawią jak podporządkowali funkcje użyteczności produktów do najwyższej precyzji wykonania zaspokajając przy tym gusta tych najbardziej wymagających.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.