newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

20. Świąteczna Zbiórka Żywności w Galerii Katowickiej!

W sobotę, 26 listopada, w supermarkecie Stokrotka na poziomie -1 Galerii Katowickiej przeprowadzona zostanie 20. Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności. Do specjalnie oznakowanych koszy, przy których pojawią się wolontariusze z identyfikatorami,  będzie można wrzucić olej, cukier, przetwory warzywne i owocowe, słodycze, konserwy, mąkę, a także bakalie.

Zebrana żywność zostanie przekazana podopiecznym świetlicy Caritas przy ul. Chopina 14/1 w Katowicach.

zbiorka-25112016

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.