newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

18-19 stycznia: Weekend zimowych atrakcji

W sobotę i niedzielę (18-19 stycznia) w Galerii Katowickiej odbędzie się Weekend Sportowych Atrakcji. Na wszystkich, którzy odwiedzą nas w tych dniach czekają:

-symulatory jazdy na nartach

-prelekcje GOPR-owców na temat właściwego przygotowania do wyjścia na stok narciarski

-lekcje pierwszej pomocy

-nauka rozgrzewki

-kącik zabaw dla dzieci

-bezpłatna diagnostyka wiązań wykonywana przez specjalistów z salonu 4Faces

-konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów akcji (4Faces, Puma, The North Face, HiMountain, Helly Hansen)

– stylistka oraz eksperci, którzy doradzać będą dobór właściwej odzieży sportowej spośród aktualnych kolekcji na sezon zimowy.

Zapraszamy na poziom +2, w sobotę i niedzielę, w godzinach 11:00-19:00.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.